22 kwietnia – Światowy Dzień Ziemi


divider_Gminne Info

Światowy Dzień Ziemi to wspaniała okazja by zadbać o przyrodę i naturę. Dlatego zapraszamy firmy, placówki edukacyjne, sołectwa, organizacje społeczne, radnych, a także wszystkich chętnych mieszkańców na wspólne sprzątanie z okazji Dnia Ziemi. Nie może Cię w tym dniu tu zabraknąć!

22.04.2021r. ruszamy sprzątać Gminę Łukowicę.  To wspaniały prezent dla Ziemi i okazja, by zachęcić  dzieci, młodzież oraz wszystkich tych, którym zależy na ochronie środowiska do wzięcia udziału w akcji sprzątania ziemi. Tegoroczny Dzień Ziemi niestety będzie odbywać się w cieniu pandemii Covid-19, zatem pamiętajmy o maseczkach i dystansie. Cel jest bardzo ważny.

Zgłoś swoja grupę i miejsce, które chcecie posprzątać. Jeżeli chcecie przyłączyć się do akcji sprzątania zgłoście swój udział na adres e-mail: odpady2@lukowica.pl, lub telefonicznie; 183301533. Odbierz sprzęt niezbędny do sprzątania. Każdy zgłaszający bezpłatnie otrzyma worki i rękawiczki, które będzie można odebrać w Urzędzie Gminy od 19.04.2021r. Poinformuj o zakończeniu sprzątania. Po zakończonej akcji prosimy o podanie informacji o miejscu złożenia worków z zebranymi odpadami ze Sprzątania Ziemi.

divider_Gminne Info

Aktualności :

divider_Gminne Info