Loteria Narodowego Spisu Powszechnego


divider_Gminne Info

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września 2021 r. Spisując się przez Internet zyskujesz szansę na wygranie jednej z wielu nagród. Nie czekaj do ostatniej chwili!

To bardzo proste:

Wejdź na stronę https://spis.gov.pl/ i spisz się w dogodnej dla siebie chwili.

Pobierz i zachowaj unikatowy 10 – znakowy kod uprawniający do udziału w loterii

Zgłoś go na stronie loteria.spis.gov.pl w terminie od 22 kwietnia 2021 r. do 7 lipca 2021 r. Im wcześniej spiszesz się przez Internet i zgłosisz do loterii, tym masz więcej szans na wygraną – będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań! Terminy losowań i szczegóły sprawdzisz w regulaminie dostępnym na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Będziemy o nich przypominać w naszych mediach społecznościowych. Pierwsze losowanie już 7 maja br.

Możesz wygrać kartę przedpłaconą o wartości 500 zł lub 1000 zł, a w losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca – jeden z 16 samochodów osobowych! Wezmą w nim udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia! Nie zwlekaj! Spisz się przez Internet już dziś na https://spis.gov.pl/ i zwiększ swoje szanse na wygraną! Masz pytania dotyczące loterii? Zadzwoń na infolinię 22 871 99 21 (czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub sprawdź. https://loteria.spis.gov.pl/.

#GUS#statystyki#LiczySięKażdy#SpisPowszechny#LiczymySięDlaPolski#loteria

divider_Gminne Info

Aktualności :

divider_Gminne Info