Uczniowie z SP nr 1 w Przyszowej zwiedzili Londynie


divider_Gminne Info

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przyszowej spędzili 5 dni w Londynie w pierwszym tygodniu ferii. Wyprawa była już planowana od maja ubiegłego roku.

Uczestnicy wyjazdu systematycznie gromadzili środki finansowe na zakup biletów lotniczych, biletów wstępu do wielu atrakcji turystycznych oraz na opłatę za zakwaterowanie. 

W końcu doszło do długo wyczekiwanego wyjazdu. Wszystko udało się zrealizować według zaplanowanego harmonogramu. Mieliśmy szansę zobaczyć wiele ciekawych miejsc.

Zwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, Twierdzę Tower, koło obserwacyjne London Eye, skąd podziwialiśmy panoramę całego Londynu. Byliśmy również w Sky Garden, gdzie poza oglądaniem pięknych okazów roślin z okolic Morza Śródziemnego i południowej Afryki, mogliśmy również podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z podniebnego tarasu na 36 piętrze budynku.

Dużą atrakcją wyjazdu był także udział w musicalu Mamma Mia w teatrze Novello. Zwiedziliśmy także Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Nauki, opactwo Westminister Abbey, Chinatown, Picadilly Circus, Trafalgar Square i Oxford Street. Spacerowaliśmy po moście Tower Bridge oraz przeszliśmy po szklanej kładce na wysokości 42m nad rzeką Tamizą. Oglądaliśmy również zmianę warty przed Pałacem Buckingham.  Wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

divider_Gminne Info

Aktualności :

divider_Gminne Info